» НАШІ УЧНІ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ
  • Дата: 10-01-2024, 18:43
10-01-2024, 18:43

НАШІ УЧНІ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Із грудня 2017 року в Дубровицькій гімназії №1 започатковано прекрасну традицію - щорічно відзначати найкращих знавців навчальних дисциплін. Дуже приємно, що випускник нашої школи Валентин Костянтинович Піонтковський, Доктор медичних наук, заслужений лікар України, відомий в Україні та за її межами, фахівець із питань патології хребта та суглобів, головний експерт Рівненського ОУОЗ з ортопедії та травматології, голова правління Асоціації ортопедів-травматологів Рівненської області, висококваліфікований фахівець у галузі медицини, не забуває рідну школу та щорічно нагороджує найобдарованіших учнів із біології.
За підсумком 2023-2024 н.р. Почесну грамоту та грошову винагороду отримали Романушко Назар учень 8-А класу та Фалько Лілія учениця 8-Б класу, які здобули високих досягнень із біології. Завдяки наполегливій праці учнів та педагогічній майстерності вчителя Наталії Семенчук маємо такий результат.
Дирекція гімназії висловлює щиру подяку Валентину Костянтиновичу, що в такий складний і непростий час, не залишаєтесь осторонь, а всіляко намагаєтесь внести частку своєї душі для дітей та рідної школи. Нехай доля Вас щиро любить та оберігає.Миру нам усім!
НАШІ УЧНІ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ