» НАЙКРАЩИЙ ЗНАВЕЦЬ БІОЛОГІЇ
  • Дата: 16-07-2020, 18:33
16-07-2020, 18:33

НАЙКРАЩИЙ ЗНАВЕЦЬ БІОЛОГІЇ

Успішною можна вважати ту людину, яка досягла в житті небувалих висот та зберегла в душі повагу до людей, а особливе захоплення викликає той, хто підтримує та заохочує обдаровану учнівську молодь. Такою людиною можна вважати Валентина Костянтиновича Піонтковського, котрий з дружнім візитом завітав до рідної першої школи погожого липневого дня. Заслужений лікар України, Голова правління ГО «Асоціація ортопедів-травматологів Рівненської області», Доктор медичних наук започаткував прекрасну традицію – щорічно відзначати найкращого учня-біолога Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 за результатами навчальних досягнень за рік та участь у районному та обласному етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології.
За результатами 2019-2020 н.р. Почесну грамоту та грошову винагороду отримала учениця 11 класу Воробей Тетяна Юріївна, відмінниця, активістка та дуже красива дівчина, котра мріє стати лікарем. Завдяки наполегливій праці Тетяни та педагогічної майстерності вчителя біології Гладкої Марії Іванівни маємо такий результат.
Дирекція школи висловлює щиру подяку Валентину Костянтиновичу, Тетяні Юріївні, Марії Іванівні та бажає всім здолати ще багато життєвих вершин.
НАЙКРАЩИЙ ЗНАВЕЦЬ БІОЛОГІЇ