Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту
  • Дата: 16-07-2020, 18:33
16-07-2020, 18:33

НАЙКРАЩИЙ ЗНАВЕЦЬ БІОЛОГІЇ

Успішною можна вважати ту людину, яка досягла в житті небувалих висот та зберегла в душі повагу до людей, а особливе захоплення викликає той, хто підтримує та заохочує обдаровану учнівську молодь. Такою людиною можна вважати Валентина Костянтиновича Піонтковського, котрий з дружнім візитом завітав до рідної першої школи погожого липневого дня. Заслужений лікар України, Голова правління ГО «Асоціація ортопедів-травматологів Рівненської області», Доктор медичних наук започаткував прекрасну традицію – щорічно відзначати найкращого учня-біолога Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 за результатами навчальних досягнень за рік та участь у районному та обласному етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології.
НАЙКРАЩИЙ ЗНАВЕЦЬ БІОЛОГІЇ