» Найкращий знавець біології
  • Дата: 22-01-2019, 17:32
22-01-2019, 17:32

Найкращий знавець біології

У грудні 2017 року під час святкування 140-річного ювілею Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 один із найвідоміших випускників нашої школи Валентин Костянтинович Піонтковський, завідувач ортопедо-травматологічного відділення Рівненської обласної клінічної лікарні, головний ортопед-травматолог обласного управління охорони здоров'я, кандидат медичних наук, започаткував традицію – вручення грошової премії у розмірі 1000 гривень найкращому знавцю біології. Два роки поспіль цю нагороду виборює учень 11 класу Архипов Андрій як призер районного та обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології.

Педагогічний, учнівський колективи, адміністрація закладу висловлюють найтепліші слова подяки Валентину Костянтиновичу.

Хай Вам  Бог посилає своє благословіння за Ваші добрі діла !

Найкращий знавець біології