» ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ
  • Дата: 15-12-2020, 14:43
15-12-2020, 14:43

ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ

З 14 по 18 грудня в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проходить Тиждень природничих дисциплін. Вчитель біології Гладка Марія Іванівна організувала для учнів 7-11 класів шкільний етап олімпіади з біології. Школярі виконували завдання двох турів – теоретичного та практичного. Підготовка та участь у такому заході створює оптимальні умови для виявлення задатків, розвитку інтересів і здібностей учнів, має на меті забезпечити більш глибоку підготовку у тій галузі знань і діянь, до яких у них сформувалися стійкі інтереси і здібності. Учні вдосконалювали вміння застосовувати свої знання з біології при розв’язуванні задач, вправ, формували вміння раціонально використовувати час під час конкурсних випробувань.

Переможцями олімпіади стали:

Бернацька Юлія, учениця 11 класу – І місце;

Семенюк Владислав, учень 8 класу – ІІ місце;

Книгиницька Маряна, учениця 10класу – ІІІ місце;

Новак Сергій, учень 9 класу – ІV місце.

Дирекція закладу дякує вчителю біології Марії Іванівні за виявлення та підготовку обдарованої учнівської молоді для подальшої участі врізних етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ
ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇскачать dle 10.5фильмы бесплатно