Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту
  • Дата: 15-12-2020, 14:43
15-12-2020, 14:43

ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ

З 14 по 18 грудня в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проходить Тиждень природничих дисциплін. Вчитель біології Гладка Марія Іванівна організувала для учнів 7-11 класів шкільний етап олімпіади з біології. Школярі виконували завдання двох турів – теоретичного та практичного. Підготовка та участь у такому заході створює оптимальні умови для виявлення задатків, розвитку інтересів і здібностей учнів, має на меті забезпечити більш глибоку підготовку у тій галузі знань і діянь, до яких у них сформувалися стійкі інтереси і здібності. Учні вдосконалювали вміння застосовувати свої знання з біології при розв’язуванні задач, вправ, формували вміння раціонально використовувати час під час конкурсних випробувань.
ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ
  • Дата: 15-12-2020, 12:31
15-12-2020, 12:31

Акція «Допоможи зимуючим птахам»

Зима для птахів –це велике випробування. Коли надворі починаються холоди, пташкам доводиться нелегко.

У рамках Тижня природничих дисциплін учні 1 класу долучилися до Акції «Допоможи зимуючим птахам». Діти ознайомилися із видовим різноманіттям зимуючих птахів нашої місцевості. Разом із батьками виготовили годівнички і принесли їх до школи , щоб допомогти зимуючим птахам вижити у скрутні зимові місяці. Виготовляли годівнички з дерева, картону, пластикових пляшок, природних матеріалів. Годівнички вийшли на славу – красиві і на різний смак.

Акція «Допоможи зимуючим птахам»