» Чарівне свято Новий рік у нашій школі
  • Дата: 31-12-2016, 12:32
31-12-2016, 12:32

Чарівне свято Новий рік у нашій школі

Зимові свята люблять і діти, і дорослі.Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне —чудес.

29-30 груднячарівне дійство завітало до учнів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№1. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті.

Святкування Нового року у стінах школи проходили у 4 зміни: 1 класи, 2-4 класи, 5-7 класи та 8-11 класи.

Новорічні свята - це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Активними учасниками на новорічних дійствах стали учні 11 класу під керівництвом педагога-організатора Хомич Ж.В.

Відомі казкові персонажі – Чаклунка, Гидотниця, Чорт , Пірати, Баби Йожки, Червона шапочка, Гноми, Кощій, Дід Мороз , Снігуронька, та багато інших завітали в гості до учнів, подарували море емоцій, гарного настрою, пісень і хороводів.

Діти з великим запалом та задоволенням брали участь увеселих рухливих конкурсах. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам.

Для учнів 5-7 класів була проведена Ігрова новорічна програма з різноманітними конкурсами. В програмі були ігри та конкурси, в яких діти приймали участь з великим задоволенням, а Дід Мороз і Снігуронька вручали всім учасникам призи та новорічні подарунки.

Для учнів 8-11 класів школи була організована Новорічна дискотека. Діти з задоволенням брали участь у конкурсах, грали, танцювали.

Усі заходи, проведені у нашій школі, подарували море позитиву, море дитячих усмішок та гарний передноворічний настрій. Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.

Чарівне свято Новий рік у нашій школі