» Майбутні захисники Вітчизни
  • Дата: 6-12-2016, 15:03
6-12-2016, 15:03

Майбутні захисники Вітчизни

Спортивно-патріотичний захід «Нумо, хлопці!»

6 грудня 2016 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 за традицією до Дня Збройних сил України відбувся національно-патріотичний турнір «Нумо,хлопці!» ,що підготував та провів класний керівник 6-го класу Лясковець Віталій Іванович.У спортивному залі навчального закладу учні 5-7 класів змогли продемонструвати свою силу,інтелект, витривалість, створити командний дух. Вчитель фізкультури— Грицюк Максим Миколайович з радістю взяв на себе роль ведучого та арбітра змагань . Перед турніром учениці 6 класу:Книгиницька Мар’яна та Подик Діана звернулися до учасників та всіх присутніх із вітаннями та побажаннями для хлопців,вчителів чоловіків.Після вітання було оголошено про види конкурсів та завдань,що чекатимуть на команди. Свято розпочалося з привітання команд-учасниць та озвучування їхніх девізів. Всього брали участь 3 класи: команда «Пінгвіни» (5 кл.),команда «Спарта» (6 кл.) і команда «Козацька шабля» (7 кл.). Спортивні змагання розпочалися з конкурсу «Переправа». Найкращий час та спритність продемонструвала команда «Спарта». В наступному конкурсі «Ходьба з м’ячем»,другими була «Козацька шабля»,першими «Спарта». В турнірі «Перенесення м’ячика на тенісній ракетці» вправнішою стала команда «Козацька шабля». У всіх наступних конкурсах команда 6-го класу була сильніша,швидша та кмітливіша і тому здобула перемогу на цих змаганнях та виграла головний приз-баскетбольний м’яч, іншим учасникам були роздані солодкі подарунки. Особливо подяку хочу висловити нашим вболівальникам— учням початкової школи 1-3 класів,а саме групам продовженого дня та їх вихователям,які з цікавістю спостерігали за спортивними змаганнями і підтримували хлопців,учням 5-7 класів,що не залишили своїх однокласників,були до закінчення свята, за яскраві емоції та гарячі аплодисменти, які дарували впродовж всієї гри. Команди 5-их,6-их,7-их класів створили дружню атмосферу, продемонстрували,що вони є нащадками славних козаків та гідні звання в майбутньому — воїни-захисники України.

Майбутні захисники Вітчизни