» Районний семінар - практикум вчителів 4 класу
  • Дата: 9-11-2016, 16:00
9-11-2016, 16:00

Районний семінар - практикум вчителів 4 класу

9 листопада наша школа гостинно відкрила свої двері також і для всіх вчителів, які приїхали на районний семінар вчителів початкових класів.Тема якого "Діяльнісно - компетентісний підхід до організації навчально-виховного процесу в початковій школі".
Розпочався семінар з зустрічі шановних гостей. Далі учасники семінару мали змогу відвідати уроки, зокрема урок Літературного читання "З історії міст України. Д.Білоус "У назвах міст і сіл слова..." А Коваль "Місто Чернігів" М. Хоросницька "Звідки в міста назва Львів"". Урок підготувала Адамчук Галина Петрівна - вчитель ПК,спеціаліст вищої категорії.
Районний семінар - практикум вчителів 4 класу
Урок Я у світі тема якого була "Сімя. Шанобливе ставлення до старших. Обов`язки в сім`ї." Урок підготувала Ніка Марія Миколаївна - вчитель ПК, спеціаліст вищої категорії, вчитель методист.
Районний семінар - практикум вчителів 4 класу
Учасники семінару побували на майстер класі "Краса і добро крокують поруч...Впустіть красу в своє серце". Корисне малювання для дорослих і дітей (графічне декорування у техніці дудлінг і зентагл). Майстер клас підготувала Бордакова Олександра Вікторівна - заступник директора з навчально - виховної роботи, спеціаліст вищої категорії.
Районний семінар - практикум вчителів 4 класу
Дука Тамара григорівна - вчитель ПК, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель підготувала виступ "Реалізація компетентісного підходу в навчальному процесі у початкових класах". Пасько Наталія Петрівна - вчитель ПК, спеціаліст вищої категорії. вчитель методист (Велюнський НВК) підготувала виступ "Компетентісні завдання на уроках в початкових класах".

Районний семінар - практикум вчителів 4 класу

Загалом всім гостям семінар дуже сподобався і з відгуків стало зрозуміло, що він пройшов на високому методичному рівні.