» Дорогою пам`яті
  • Дата: 29-09-2016, 14:30
29-09-2016, 14:30

Дорогою пам`яті

29- 30 вересня в Україні відмічали 75 років трагедії в Бабиному Яру. Саме в ці дні було розстріляно десятки тисяч євреїв, ромів, українців, всіх тих, хто не поділяв нацистської ідеології та став у позицію до нацистсько-окупаційного режиму. Ці розстріли продовжувались протягом 104 тижнів.
     До роковин трагедії у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст №1 з 26 по 29 вересня проходив Тиждень пам`яті, протягом якого учні познайомились з подіями у Бабиному Яру, дізнались про жертв окупаційного режиму – українців, які були там розстріляні.
     Вчитель історії та керівник історико-краєзнавчого гуртка «Наш край» Тетяна Миколаївна Бандура разом зі своїми вихованцями підготувала матеріали екскурсії «Дорогою пам`яті».
     Юні екскурсоводи Гаврилюк Ліна та Воробей Тетяна цікаво і доступно розказали всім присутнім про події Голокосту в Дубровиці.
Своїми враженнями від почутого і побаченого поділились 9-ти класники Архипов Андрій та Новак Володимир.
     «Вся ця жорстокість викликає у мене панічний страх, адже я не в змозі усвідомити ці втрати. На жаль, людство не вчиться на своїх помилках, то ж мені страшно уявити недалеке майбутнє» (Архипов Андрій)
     «У мене холола кров в жилах, коли я чув розповіді про страшні сцени розстрілу, знущання над дорослими та дітьми…Такого не побажаєш навіть ворогу. Події у Бабиному Яру – це справжнє винищення народів, тому про це треба памятати і не допускати, щоб це повторилось» (Новак Володимир)
Дорогою пам`яті