» Віктор Ничипорович М’ялик відвідав нашу школу
  • Дата: 15-09-2016, 16:00
15-09-2016, 16:00

Віктор Ничипорович М’ялик відвідав нашу школу

Діти – це наше майбутнє, це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива!
   Це добре розуміє меценат, благодійник М’ялик Віктор Ничипорович, який 15 вересня разом із міським головою Богданом Михайловичем Микульським завітали до нашої щколи.

Візит був запланованим, адже прийшов подивитися на результати своєї допомоги – навесні спонсорував 11 вікон для молодших школярів. Але Віктор Ничипорович – людина з благородною душею, тому наступний подарунок зробив для старшокласників – ще 8 вікон для ІІ поверху старшої школи.

Щирі слова подяки висловлюємо від педагогічного, батьківського та учнівського колективу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Віктору Ничипоровичу М’ялику за розуміння, доброту, підтримку і віру в підростаюче покоління нашої України.

Віктор Ничипорович М’ялик відвідав нашу школу
Віктор Ничипорович М’ялик відвідав нашу школускачать dle 10.5фильмы бесплатно