» Новий навчальний рік розпочато!
  • Дата: 1-09-2016, 15:27
1-09-2016, 15:27

Новий навчальний рік розпочато!

Ось і зібрав першовересневий дзвоник на навчання учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1. Ніби вчора вони розпрощалися з друзями та вчителями та поспішили на літні канікули. А вже сьогодні, 1 вересня 2016 року, знову зібралися, щоб почути привітання з нагоди початку нового шкільного марафону. Маленькі першокласники терпляче чекали тієї хвилини, коли їх уперше запросять на шкільну лінійку. А їхні батьки, крадькома витираючи сльози, простелили стежину до школи своїм дітям вишитими власноруч рушниками.
Народний депутат України Василь Яніцкий, який був гостем на святі, вручив особисто президентську відзнаку вчителю української мови та літератури Дубровицької загальноосвітньої школи №1 Іванів Галині Миколаївні.
Після закінчення святкової лінійки усі школяри побували на першому уроці виховного спрямування. 2016 рік знаменний для нашої країни. Українці в усьому світі відзначають 25 річницю незалежності країни. Саме цій тематиці був присвячений перший урок.
В цей складний час ми хочемо, щоб в кожному серці зберігалася любов до рідної Батьківщини, щоб лани її розквітали, птахи співали, а наші діти жили у спокої і злагоді!!! Нехай доля для дітей буде щасливою та щедрою, нехай зростають вони розумними та допитливими, справжніми господарями своєї країни.
Зі святом!

Новий навчальний рік розпочато!