» Благодійна акція "Не будь байдужим"
  • Дата: 14-09-2016, 12:45
14-09-2016, 12:45

Благодійна акція "Не будь байдужим"

Головною метою сьогодення кожного українця є у будь-який спосіб підтримати бійців, які відвойовують мир у зоні АТО.
   З метою надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 1 проходила благодійна акція «Не будь байдужим».
     Батьки, учні та вчителі активно долучилися до збору гуманітарної допомоги. Учні приносили продукти харчування, крупи, консервацію, теплий одяг, медикаменти, засоби гігієни.
     Підбиваючи підсумки, можна впевнено стверджувати, що учні нашої школи не стоять осторонь суспільно-політичних подій у країні, ніхто не залишається байдужим до нагальних потреб держави, а це свідчить про підвищення ролі національно-патріотичного виховання молоді.
     Педагогічний та учнівський колективи і в подальшому будуть активно долучатися до благодійної справи заради миру в Україні.
Благодійна акція "Не будь байдужим"