» «І першим було слово…»
  • Дата: 9-11-2016, 16:30
9-11-2016, 16:30

«І першим було слово…»

Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу. Традиційно, до Дня української писемності та мови, у нашій школі проводяться святкові заходи. Цього разу учні юні мовознавці 9-го класу разом зі своїм класним керівником провели чудовий захід «І першим було слово». Цьогорічне святкування доповнила електронна презентація "Наша мова – Всесвіту основа", яка розкрила нові факти про витоки нашої мови, її місце серед інших слов'янських мов, походження і розвиток. Головна мета заходу - ознайомити учнів з історією України, виховувати почуття глибокої любові до української мови.

Усі учні із задоволенням розповідали вірші, співали пісні, прославляючи нашу українську мову."Ми дуже багаті духом своїх свободолюбивих предків, багаті своєю історією. Ми маємо вчитися, знати і пам′ятати, бо без пам'яті згинемо як народ"- переконували у своїх виступах діти.

Коли забув ти рідну мову – Яка б то мова не була –

Ти втратив корінь і основу,

Ти обчухрав себе до тла.

О місячне сяйво і спів солов’я,