» А до нас прийшов Святий Миколай!!!
  • Дата: 19-12-2016, 20:26
19-12-2016, 20:26

А до нас прийшов Святий Миколай!!!

У нас, в Україні, діти з великим нетерпінням чекають 19 грудня. Вони напередодні свята пишуть листи до Святого Миколая. У день перед святом згадують всі свої добрі та злі вчинки, зважають: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик.

Святий Миколай завітав і до учнів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Спочатку Святий Миколай із фольклорним ансамблем привітали учнів старших класів. Пізніше для учнів початкових класів звуками веселих мелодій почалася концертна програма, яку підготували учні 4 А класу. Дітки розповідали про історію улюбленого зимового свята, про Святого Благодійника, якого в народі іменують Великим Чудотворцем. Ангели славили Миколу Чудотворця піснями і віршами та читали молитви до Святителя. Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні школи були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на свято та вручив подарунки. Діти не розгубилися: вони продемонстрували Миколаю, що заслужили на подарунки: розповідали йому вірші, співали пісень. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

А до нас прийшов Святий Миколай!!!