» » Ні булінгу у нашому житті!
  • Дата: 1-11-2021, 12:08
1-11-2021, 12:08

Ні булінгу у нашому житті!

З метою забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, формування у здобувачів освіти здатності протистояти булінгу, навичок ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, створення особистої мирної стратегії поведінки в конфлікті, запобігання насильству в учнівському середовищі з по 25 по 29 жовтня 2021 року пройшов Тиждень протидії Булінгу, під час якого було проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів:

тренінгове заняття, для учнів 6-А класу, з використанням ігрових ситуацій «Булінгу – ні! (кл.кер.Малишевська Т.А.); бесіда з учнями 8 класу на тему «Кібербулінг: безпечне віртуальне спілкування. Агресія вІнтернеті» (кл.кер. Кот В.І.), з учнями 3-Б класу проведено бесіду «Стоп Булінг», переглянуто та обговорено мультфільми на тему дружби (кл.кер. Клюйко Г.А.); виховна година з учнями 5-го класу «Булінг у навчальному закладі: що це таке і як з ним боротися» (кл.кер. Хомич Ж.В. )., морально етична бесіда «Не будь жорстоким» (кл.кер. Ніка М.М.), класні керівники ще раз пригадали з учнями телефони довіри.

Практичним психологом школи Клюйко І.М. проведено:

з метою вивчення питання обізнаності учнів про Булінг у закладі проведено анкетування з учнями 2-11 класів «Відверто про Булінг»; бесіду з учнями початкових класів «Що таке Булінг»,переглянули відеоролик, який висвітлюєпроблему булінгу серед школярів, вправа «Яблуко». Для учнів 2, 3-Б, 4-х класів проведено тренінг на тему «Життя без чорних смуг. Скажи булінгу НІ», та обговорено тему «Гра в кальмара». Які небезпеки несе новий серіал та як захиститися від її шкідливого впливу. З’ясувалось, що молодші школярі дуже обізнані новим серіалом та грою, що дуже засмучує, адже може нести за собою негативні наслідки. Діти дізнаються про цей серіал з TikTok, YouTube та ін. учні початкової школи черпають непотрібну їм інформацію про цей дорослий серіал. Інтерактивну гру «Врятувати Гуглика», переглянуто та обговорено мультфільми «Про їжачка Генріха».Також протягом тижня діти могли ознайомитись з корисною інформацією зі стенду школи, органами учнівського самоврядування роздавались пам’ятки про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися про свої права, обов’язки; упродовж тижня діяла скринька довіри.

Будьмо толерантними один до одного та до самих себе!

Ні булінгу у нашому житті!
Ні булінгу у нашому житті!скачать dle 10.5фильмы бесплатно