» Протидія булінгу
  • Дата: 24-04-2019, 14:57
24-04-2019, 14:57

Протидія булінгу

Сьогодні все частіше в суспільстві звучить слово «булінг»- знущання, цькування чи залякування. Тож, головною метою нашої школи є – попередити негативні явища в учнівському середовищі для створення безпечного освітнього простору.

Тому, в рамках кампанії щодо протидії булінгу, 23 березня до нас в школу завітала заступник начальника відділу «Дубровицьке бюро правової допомоги Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» Швець Юлія Сергіївна.

Фахівець провела відкритий діалог між учнями 7-8 класів та вчителями, де пояснила про явище булінгу, його види, а також про відповідальність усіх учасників освітнього процесу за свої дії. Юлія Сергіївна наголосила на тому, що одним із головних механізмів захисту є чинне законодавство. Саме воно регламентує права та обов’язки всіх учасників навчального процесу та звернула увагу на той факт, що з 19 січня 2019 року набули чинності зміни до законодавчих актів щодо протидії булінгу.

Під час розмови вчителі зазначили, що тема конфліктів у школі не є новою. Їхньою жертвою може стати будь-хто,учні тачасто і самвчитель.

Цікаві відеоматеріали та жваве обговорення спонукали всіх учнів до пошуку шляхів вирішення цих проблем.

Колектив школи щиро вдячний Швець Юлії Сергіївні за співпрацю та сподівається на нові зустрічі.

Протидія булінгу
Протидія булінгускачать dle 10.5фильмы бесплатно