Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту
  • Дата: 24-04-2019, 16:20
24-04-2019, 16:20

«Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях»

24 квітня в рамках тижня Цивільного Захисту у 5-А класі проведено виховну годину з елементами тренінгу на тему «Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях». На заході було поглиблено поінформованість та знання учнів з життєво необхідними знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки.
«Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях»
  • Дата: 24-04-2019, 14:57
24-04-2019, 14:57

Протидія булінгу

Сьогодні все частіше в суспільстві звучить слово «булінг»- знущання, цькування чи залякування. Тож, головною метою нашої школи є – попередити негативні явища в учнівському середовищі для створення безпечного освітнього простору.

Тому, в рамках кампанії щодо протидії булінгу, 23 березня до нас в школу завітала заступник начальника відділу «Дубровицьке бюро правової допомоги Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» Швець Юлія Сергіївна.

Протидія булінгу
  • Дата: 24-04-2019, 14:40
24-04-2019, 14:40

«Подорож у країну безпеки»

Щороку в кожному навчальному закладі проводиться День цивільного захисту. Щоб бути завжди готовим та вміти правильно діяти у надзвичайних ситуаціях у 3Б класі, у рамках тижня ЦЗ, 24 квітня було проведено урок-практикум «Подорож у країну безпеки». Діти узагальнили свої знання про існуючі надзвичайні ситуації, повторили правила безпеки в різних ситуаціях, правила користування індивідуальними засобами захисту.
«Подорож у країну безпеки»