» «Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях»
  • Дата: 24-04-2019, 16:20
24-04-2019, 16:20

«Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях»

24 квітня в рамках тижня Цивільного Захисту у 5-Акласі проведено виховну годину з елементами тренінгу на тему «Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях». На заході було поглиблено поінформованість та знання учнів з життєво необхідними знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки.

Обговорено з учням пландій та правила поведінки в умовах надзвичайної ситуації військового характеру, провели практичне заняття по наданню першої долікарської допомоги під час надзвичайних ситуацій та правила одягання противогазу. Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

«Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях»
«Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях»скачать dle 10.5фильмы бесплатно