» Здоров’я – скарб людини
  • Дата: 13-11-2018, 19:18
13-11-2018, 19:18

Здоров’я – скарб людини

В рамках Тижня знань з основ і безпеки життєдіяльності 13 листопада у нашій школі було проведено виховний захід з учнями 5-х класів «Здоров’я – скарб людини», метою якого було поглибити знання учнів про здоровий спосіб життя; формувати ціннісне ставлення до себе; розвивати бажання вести активний спосіб життя; берегти, зміцнювати здоров’я; виховувати хороші звички, бажання перетворити набуті знання у внутрішню потребу.
Під час заходу використовували малюнки, що ілюструють приклади здорового способу життя, доповнювали прислів’я, приказки про здоров’я, розгадували загадки, дізналися про шкідливі та хороші звички і шкідливі продукти, які не можна вживати.
Учасники заходу дійшли висновку, що цінність і неповторність життя і здоров`я залежить від людини.
Здоров’я – скарб людини