» Мій улюблений світ - без насильства
  • Дата: 25-10-2018, 13:20
25-10-2018, 13:20

Мій улюблений світ - без насильства

Мій улюблений світ— без насильства,

Без жорстокості, болю і зла,

Де народом заспівана пісня

Містить тільки хороші слова...

Мабуть, радісними є очі дітей, коли у них щасливе дитинство, коли ніщо не пригнічує і не турбує. А сумними – коли діти зазнають страждань, принижень.

На жаль, ми живемо у світі де,існує таке негативне явище, як насилля. Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, приниження. Ми вже звикли сприймати насильство, як щось неминуче. Але ж прояви насильства порушують права людини, принципи вільного та справедливого існування.

І коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми можемо зупинити його.

З метою запобігання проявів насилля у Дубровицькій ЗОШ №1 було проведено Тиждень булінгу, у рамках якого класний керівник 3-А класу Вікторія Іванівна провела виховну годину «Мій улюблений світ – без насильства». Метою заходу було ознайомити учнів із поняттям «насильство», сприяти формуванню вміння розпізнавати різні види насильства; розвивати навички запобігання виникненню насильства в сім’ї, школі, серед однолітків; виховувати вибірковість у прийнятті рішень на користь здорового способу життя, увічливість.

Діти об’єдналися у групи та вирішували завдання: складали пазли прислів’їв та приказок, пригадали казки, у яких відображено тему жорстокісті. Аналізували життєві ситуації, визначали вид насильства, вказували агресора ситуації того, хто здійснює насилля. Слухали статтю «Фатальна жорстокість», яку потім проаналізували. Ознайомились з правовими документами і законами, які захищають права людини.

Було створено коло ідей «Як можна зупинити насильство і куди потрібно звертатись?» А по закінченню заходу підсумували сказане і кожен учень отримав пам’ятку «Як вберегтись від насильства».

Мій улюблений світ - без насильства