» "Сірничок маленький, а біда велика"
  • Дата: 18-04-2018, 11:17
18-04-2018, 11:17

"Сірничок маленький, а біда велика"

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. У дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень. З метою недопущення пожеж, а в разі їх виникнення вміти оперативно діяти у Дубровицькій ЗОШ №1 було проведено традиційний Тиждень протипожежної безпеки, у рамках якого класний керівник 3Б класу Оксана сергіївна провела годину спілкування "Сірничок маленький, а біда велика". Метою заходу було розвивати в дітей розуміння того, що гра з сірниками приводить до біди. Вчитися правильно поводитися з вогнем у побуті і нести відповідальність за свої вчинки.
Діти ознайомлювались з правилами поводження із сірниками; обговорювали ситуації що треба робити. якщо  щось почало горіти і пожежа набирає сили, який номер служби безпеки треба набирати.
"Сірничок маленький, а біда велика"