» Тиждень безпеки дорожнього руху
  • Дата: 23-11-2016, 17:00
23-11-2016, 17:00

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою ознайомлення та закріплення знань правил дорожнього руху у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з 16 по 23 листопада проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

Відповідно до тематики тижня в школі проводилися ряд масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Класні керівники провели єдиний урок «Безпека на дорозі –  безпека життя» та провели бесіди- інструктажі «Беспечна поведінка на вулиці».

Педагог-організатор з членами учнівського комітету провела круглий стіл «Медичне забезпечення у сфері безпеки дорожнього руху. Впровадження інформаційних технологій» та підготувала інструкторів з членів комісії по роботі з молодшими школярами для проведення вікторини «Чи знаєш ти правила дорожнього руху».

Вчитель образотворчого мистецтва організувала виставку учнівських малюнків «Правила дорожні знай і себе оберігай».

Тиждень безпеки дорожнього руху