» Профілактика – кращий спосіб попередження скоєння злочинів
  • Дата: 16-11-2016, 16:30
16-11-2016, 16:30

Профілактика – кращий спосіб попередження скоєння злочинів

Як кажуть міліціонери, профілактика – кращий спосіб попередження скоєння злочинів, особливо,якщо йдеться про підростаюче покоління.

Зростання рівня злочинності серед неповнолітніх є однією з болючих проблем нашого суспільства. Правопорушення, вчинені підлітками, нині становлять вагомий відсоток від загальної кількості злодіянь, знижується і вік неповнолітніх правопорушників, зростає кількість тяжких злочинів серед цієї вікової категорії.

Саме тому 16 листопада з метою забезпечення соціального і правового захисту дітей, попередження злочинів з боку неповнолітніх, виявлення осіб, які втягують молодь у злочину діяльність, в рамках місячника правового виховання, старший лейтенант ДОП Дубровицького ВП, Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області В.А. Салівонов провів профілактичну бесіду з учнями 7-11 класів Дубровицької ЗОШ №1.

В ході бесіди було наголошено на недопустимості вчинення дітьми адміністративних та кримінальних правопорушень. Представники поліції довели до відома школярів інформацію про види кримінальних правопорушень та відповідальність за них. Крім того, правоохоронці розповіли, як не стати жертвами злочинів та пояснили учням про штрафи та стягнення з батьків, у разі порушення дітьми чинного законодавства України.

Після заходу діти довго не відпускали поліцейських, хотіли сфотографуватися та поспілкуватися з ними.

Профілактика – кращий спосіб попередження скоєння злочинів