» Зустріч з представниками правоохоронних органів у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
  • Дата: 14-11-2018, 16:18
14-11-2018, 16:18

Організація бесід і зустрічей учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у школі, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпеку негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.

14 листопада 2018 року у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, відбулася зустріч з інспектором ювінальної превенції Дубровицького відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління національної поліції в Рівненській області старшим лейтенантом поліції Атаманець Вітою Ярославівною. Під час спілкування з підлітками були з’ясовані ознаки і види правопорушень, вік, з якого розпочинається відповідальність за скоєне та види покарань, проведено профілактичну бесіду про заборону використання піротехнічних предметів та про порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Завдання школи і сім'ї – це безпека та благополуччя дитини. Саме тому наша школа активно співпрацює з правоохоронцями щодо обміну інформацією і тому відбулась роз’яснювально-профілактична бесіда з учнями 7 – 8 класів, заступником начальника відділу «Дубровицьке бюро правової допомоги» Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Швець Юлією Сергіївною».

Зустріч була направлена на попередження підліткової злочинності, недопущення втягування дітей у протиправну діяльність, запобіганняБулінгу, жорстокому поводженню, недопущення порушень поведінки в громадських місцях та різних видів насилля.

Учні школи уважно слухали розповідь правоохоронців про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Діти брали активну участь у бесіді, просили пояснити конкретні правові ситуації, ставили питання за темою зустрічі.

Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам цих служб за співпрацю та високий професіоналізм та сподівається на подальші зустрічі.

Зустріч з представниками  правоохоронних органів у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1скачать dle 10.5фильмы бесплатно