» Тиждень протидії булінгу
  • Дата: 30-09-2022, 14:12
30-09-2022, 14:12

Тиждень протидії булінгу

З 26.09 по 30.09 у Дубровицькій гімназії №1 пройшов Тиждень протидії булінгу. Метою даного тижня було проведення просвітницьких, профілактичних заходів спрямованих на інформування учасників освітнього процесу про поняття «булінг», його різновиди та профілактику цього явища. Особливу увагу було приділено питанню Кібербулінгу, так як це питання наразі є дуже актуальне.

Упродовж тижня класними керівниками та психологічною службою проведено: «Перегляд відеопрезентацій з подальшим обговоренням «Кібербулінг або агресія в інтернеті: Способи розпізнання і захист дитини» (8 кл.), заняття з елементами тренінгу «Не ведусь: ми – герої безпеки в інтернеті»- (2-А, 2-Б, 3 кл.), тренінг «Як навчити дітей безпечної поведінки в Інтернеті» - (5-Б кл.), обговорення та перегляд відеоролика «STOPбулінг. Поради дітям» - (1 клас), бесіди «Що таке булінг? Скажи - НІ білінгу!» - (3 кл.), години спілкування «СТОП-БУЛІНГ - КЛАС» - 5-Б клас, «Кібербулінг» - 8 кл., «Не допускай насилля надближнім» - 6 кл., «Булінг: міфита реальність» - 9 кл. У всіх класних колективах обговорено «Правила поведінки здобувачів освіти».

Під час заходів учні розповідали як вони розуміють поняття «булінг», які бувають види та прояви булінгу, висловлювали свої думки та судження щодо того, як уникнути конфліктних ситуацій, наголошували на тому, що тільки взаємоповага та толерантне ставлення один до одного допоможе уникнути булінгу, насильства в учнівському середовищі.

Тиждень протидії булінгу
Тиждень протидії булінгускачать dle 10.5фильмы бесплатно