» Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2017»
  • Дата: 23-03-2017, 14:42
23-03-2017, 14:42

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2017»

Чим живуть читачі бібліотеки МШВ № 1,  які книжки вони читають, можна було  дізнатись завдяки першому етапу Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2017 року», який проходив 14 березня 2017 року під назвою « Мрій ! Читай ! Перемагай !» у бібліотеці МШВ №1. Цей Конкурс вперше відбувся у 2002 році з ініціативи ГО «Форуму Видавців», як конкурс обласного маштабу, але вже у 2005 році досягнув Всеукраїнського рівня. Впродовж 15 років у Конкурсі   взяло понад 400 000  дітей віком 11-14 років. Наша бібліотека Дубровицької ЗОШ №1 приймає участь у Конкурсі з 2007 року.

Найкращі читачі 2017 року з усіх куточків України в нагороду отримають поїздку у м. Львів, де традиційно щовесни збираються письменники, бібліотекарі, видавці книг, книголюби на форум видавців у Національній бібліотеці України для дітей і візьмуть участь у великому пізнавально – розважальномку фестивалі дитячого читання «Книгоманія – 2017».

Конкурс є відкритим, проводиться щороку,  як творче змагання і щоразу збирає велику кількість учасників, які бажають розповісти про себе і свої літературні вподобання.

Учням  6 та 7 класів,  які  прийняли участь у Конкурсі,   потрібно було спершу розповісти про себе ,  про свої захоплення,  потім розрекламувати  улюблену книгу вітчизняної чи світової літератури так, щоб її захотіли прочитати присутні .   Виступаючі діти довели, що вони багатогранні і творчі особистості. Вони розповідали про себе та ділились планами на майбутнє. Кожен з них мав свою неповторну родзинку, яка у вболівальників викликала оплески.

Перемогу у  першого етапі Конкурсу здобули: учениця  7 класу, Дубровицької ЗОШ №1 Серко Каріна (розповідь про книгу Неллі Топської «Дівчина – легенда») і учениця 6 класу, Дубровицької ЗОШ №1 Книгиницька Мар’яна (розповідь про книгу  Малгожати Стрековської – Заремби «Філіпек і шкільні витівки»)

Переможці удостоєні звання «Суперчитач бібліотеки МШВ № 1», нагороджені грамотами  за зайняте I місце у першому етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2017» і достойно виступили на другому етапі Конкурсу, який відбувся в районній бібліотеці для дітей 22 березня 2017 року .

Вітаємо переможців, бажаємо їм успіхів і нових творчих знахідок !!!

Бібліотекар Пляшко В.О.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2017»