» Байки Л. Глібова – чудова скарбниця мудрості
  • Дата: 9-03-2017, 15:35
9-03-2017, 15:35

Байки Л. Глібова – чудова скарбниця мудрості

Під такою назвою 6 лютого 2017 року в бібліотеці МШВ № 1 з учнями Дубровицької ЗОШ I – III ст. №1 3 – А класу (класовод Клюйко Г. А.) була проведена літературна година до 190 - річчя від дня народження великого чарівника української байки Леоніда Глібова.

Мета заходу: розширити знання учнів про життя і творчість байкаря, особливості його байок; збагачувати словник, розвивати образне мислення; заохочувати до читання байок; вчити удосконалювати вміння читати в особах; розвивати спостережливість, увагу; виховувати інтерес до культурної спадщини українського народу.

Учні, переглянувши фільм «Життя Леоніда Глібова», дізналися цікаві факти з біографії видатного українського байкаря, з захопленням слухали аудіозаписи найвідоміших байок Л. Глібова, які відрізняються дотепним гумором, щирістю, досконалістю художньої форми: «Коник – стрибунець», «Лебідь, щука і рак», «Вовк і ягня», «Зозуля і півень», «Щука», «Чиж і голуб», «Жаба і віл», дивилися мутфільм на сучасний лад за мотивами байки «Бджола і муха». Цікаво було проведено з учнями інсценування байки Л. Глібова «Осел і лев» (дійові особи та виконавці: Осел – Яцута Олеся, Лев – Стріла Мирослава, автор – бібліотекар), а ще – учні читали акровірші, поезію, загадки, слухали пісню «Стоїть гора високая.» на слова вірша Леоніда Глібова «Журба». Була оформлена книжкова виставка «У світі байок Л. Глібова».

Отож, любі друзі, читайте, насолоджуйтеся й переймайте закладену в байках глибинну мудрість, а в піснях – тонку лірічність. Це безперечно стане вам у нагоді.

Байки Л. Глібова – чудова скарбниця мудрості