• Дата: 29-03-2019, 18:35
29-03-2019, 18:35

Дітям про їжу

Ми живемо не для того, щоб їсти

але ми їмо для того, щоб жити. Сократ

Протягом тематичного тижня «Навіщо їсти» першокласники 1 – Б класу відповідали на такі проблемні запитання: навіщо ми їмо? Як визначити корисну і шкідливу їжу? Як поводитись за столом під час споживання їжі?
Учні дізналися, які поживні речовини містяться у різних продуктах, намагалися зрозуміти роль різноманітного харчування, вчилися висловлювати свою думку.
У ході бесіди «Як їжа перетравлюється» визначали, куди зникає їжа та які органи беруть участь в процесі травлення.
Діти мали можливість розповісти про кольорові фрукти та овочі, де найбільше вітамінів, обрати «своїх улюбленців» та зліпити їх з пластиліну. Працюючи у групах,за допомогою конструктора LEGO визначали корисну і шкідливу їжу. Поділилися рецептом смачного сніданку, розповідали про улюблені страви.
Захоплюючою була гра «Приготуй страви», де школярі у ролі овочів і фруктів навчилися готувати різноманітні блюда.
Слухаючи текст про Марійку, досліджували значення слова етикет, а виконуючи практичну роботу «Сервіруємо стіл», набули відповідних компетентностей.
Цікавою була бесіда медсестри школи Наталії Леонідівни про кольори здоров'я - вітаміни. Учні збагатили свої знання про роль вітамінів у раціоні і залюбки посмакували фруктами.

Дітям про їжу