» «Мої улюблені книжки»
  • Дата: 20-02-2019, 14:48
20-02-2019, 14:48

«Мої улюблені книжки»

Цікаво і змістовно пройшов Тиждень книгиу 1- Б класі. Адже книга –це віконце у дивовижний світ. Вона веде усіх чарівними та мудрими стежками й завжди повчає.

Учні ознайомилися з історією виникнення книги, з її складовими частинами, із правилами користування, з бібліотеками України і світу. Працювали у парахі в групах, розповідали про свої книги, виготовляли закладки. Найцікавіше малечі було працювати над створенням інтерактивної книги-лепбука «Мої улюблені книжки», яка тривала протягом тижня на уроках і на групі подовженого дня.

На завершення тижня учні відвідали бібліотеку. Шкільний бібліотекар Валентина Оверківна озна-йомила із новинками дитячої літератури.Учні мали можливість переглянути книжки і поринути у цікавий світ. Діти прийняли участь у акції «Подаруй книгу бібліотеці», яка тривала протягом тижня.

«Мої улюблені книжки»