» Кандидати на голову учкому
  • Дата: 20-04-2018, 13:15
20-04-2018, 13:15

Кандидати на голову учкому

Наш складний час потребує виховання лідерів нової формації — ініціативних, компетентних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.

24 квітня у школі відбудеться важлива подія - вибори голови учкому. Цього року бажання очолити країну учнів виявили 3 кандидати. Це активні учні, які вже внесли вагомий вклад в життя школи і не хочуть на цьому зупинятись.

1.Я Гладка Валентина Олександрівна, учениця 8 класу, народилася 16.09.2004 року, улюблений предмет – зарубіжна література, люблю грати в теніс та читати книги, є призеркою районних агітбригад, беру активну участь у шкільних заходах.

2.Я Гайдиш Влад Анатолійович, учень 9Б класу, народився 04.02.2003 року, улюблений предмет – інформатика, люблю грати у футбол та компютерні ігри, маю призові місця по олімпіадах з програмування, англійської мови та математики.

3.Я Кренько Ілона Олегівна, учениця 9Б класу, народилася 28.03.2003 року, улюблені предмети англійська мова та зарубіжна література, люблю грати на фортепіано, співати, брала участь у конкурсах декламаторів віршів Т.Г.Шевченка, у звітних концертах, в конкурсі від музичної школи і зайняла ІІ місце.

Бажаємо всім учасникам успіхів. Запрошуємо  учнів 5-11 класів взяти активну участь у виборах голови учнівського комітету 24 квітня! Нехай переможе найдостойніший!!!

Кандидати на голову учкому