» Багато цікавого під час екскурсій
  • Дата: 2-06-2018, 19:53
2-06-2018, 19:53

Багато цікавого під час екскурсій

В кінці навчального року учні нашого класу мали змогу побачити багато цікавого під час екскурсій. Найбільше дітям запам'яталась пішохідна екскурсія до пожежної частини.

Екскурсія до пожежної частини.

Профілактична робота з дітьми один з пріоритетних напрямків роботи рятувальників. Так 30 травня в гості до Дубровицьких рятувальників державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області завітали учні 2А класу нашого класу.

Працівники Служби порятунку провели для школярів екскурсію, під час якої ознайомили дітей з пожежно-рятувальним підрозділом, а також з новою потужною технікою, котру рятувальники використовують у своїй повсякденній роботі. Хлопці та дівчата із захопленням слухали про пожежну техніку і обладнання, про важливість професії рятувальника, куди потрапляють дзвінки за номером телефону «101», та що необхідно роботи, аби не трапилося пожежі. Крім того, працівники пояснили дітям основні правила пожежної безпеки та наголосили, що нехтувати ними украй небезпечно. Рятувальники також розповіли про особливості їхньої роботи, надали можливість приміряти спорядження та відчути себе справжніми вогнеборцями. Окрім того, кожен учень мав змогу подати воду ізпожежного рукава, що викликало цілу хвилю позитивних емоцій. По закінченню заходу всі школярі не знехтували можливістю посидіти в пожежному автомобілі й сфотографуватися на пам’ять. Екскурсія в пожежно-рятувальний підрозділ дає можливість дітям побачити важливість професії рятувальника та навчитися не губитися в небезпечних ситуаціях.

Після відвідування пожежної станції учні отримали завдання написати твір про екскурсію. Вражень було багато, тому вони мали про що написати.

1 червня в день захисту дітей наша класна родина провела в зеленому, затишному парку міста. Нам пощастило побувати в місцевій аптеці А+, яка знаходиться в центрі міста. Завідуюча аптеки Сібіковська Наталія Андріївна повела дітей у захоплюючу подорож у цікавий світ професії фармацевта. В цей день до Дня Захисту дітей в приміщенні аптеки проведено конкурс малюнків з логотипом А+, в якій наші діти взяли активну участь і отримали безліч цікавих сюрпризів.

На майдані Злагоди відбувався конкурс малюнка на асфальті. Всі діти нашого класу активно взяли участь у конкурсі, кожен проявив свою творчість і фантазію. За результатами конкурсу малюнок Місюри Руслана оцінено найкращим, він отримав у подарунок гру доміно. Діти досхочу набігалися, награлися в різноманітні ігри, відпочили. А вчителі тим часом приготували для них смачний обід. Усі залишилися задоволені та з чудовим настроєм пішли на довгождані літні канікули.

Багато цікавого під час екскурсій