Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту
  • Дата: 29-03-2019, 18:35
29-03-2019, 18:35

Дітям про їжу

Протягом тематичного тижня «Навіщо їсти» першокласники 1 – Б класу відповідали на такі проблемні запитання: навіщо ми їмо? Як визначити корисну і шкідливу їжу? Як поводитись за столом під час споживання їжі?
Учні дізналися, які поживні речовини містяться у різних продуктах, намагалися зрозуміти роль різноманітного харчування, вчилися висловлювати свою думку.
Дітям про їжу
  • Дата: 29-03-2019, 18:27
29-03-2019, 18:27

Цінність людини – в її унікальності!»

Людина. Таке близьке і зрозуміле всім слово. Разом з тим які різні відтінки ми вкладаємо в його значення…

Щойно народжене дитя – уже людина. І малюк, і підліток, і юнак – людина. Один, виправдовуючи свої помилки, промовляє: «Я ж тільки людина». Про іншого, захоплюючись силою чи розумом, умілістю, величчю чи благородством, говорять: «Ото людина!»

В кожному з вас є щось цінне, особливе, унікальне, цікаве й дивне.

Цінність людини – в її унікальності!»