• Дата: 7-03-2019, 14:41
7-03-2019, 14:41

Весняне свято

Відшуміла зима лютими морозами, відхурделила віхолами, і на зміну прийщла чарівна, зваблива – принадлива красуня – весна. Недаремно саме вона увібрала в себе одне із найкращих, найсвітліших свят – Свято жінки. В усі часи жінка була втіленням ніжності, краси, надзвичайної зворушливості, чутливості. Тож наше свято ми присвятили жіночності, найдорожчим людям на землі – мамам. У цей день звучали на їхню честь вірші, ігри, ніжні слова привітань і побажань, говорили про любов і дарували листівки, які були зроблені своїми руками на уроках трудового навчання.

Мамам, бабусям, учителькам усім жінкам діти дякували за ласку, чуйність, турботу, велике терпіння. Свято назавжди залишить у нашій пам’яті незабутні спогади та приємні враження.

Класовод Ніка М.М., учні 2-Б класу.

Весняне свято
Весняне святоскачать dle 10.5фильмы бесплатно