» Новорічні листівки воїнам АТО
  • Дата: 19-12-2018, 16:06
19-12-2018, 16:06

Новорічні листівки воїнам АТО

Напередодніноворічних святучнінашої школивиготовили вітальні листівки власними руками та намалювали малюнки воїнам АТО, висловлюючи їм свою вдячність за чисте небо над нашими головами та надію на мир. Яскраві листівки були прикрашені з великою любов’ю і щирими побажаннями відважним воїнам АТО!

Усі дитячі листівки будуть направленні до центру позашкільної освіти, а також з волонтерами на схід України. Тому що потреба українських військових в листах підтримки аж ніяк не менша за будь-яке матеріальне і технічне забезпечення.

«Вітаємо наших воїнів з Новорічними та Різдвяними святами. Нехай Різдвяна зоря запалить у Ваших серцях вогонь надії та оптимізму, додасть наснаги і невичерпної енергії. Хай Новий рік буде світлим, щасливим і мирним, а Різдво Христове наповнить Ваші серця любов’ю, надією і вірою!"

Новорічні листівки воїнам АТО
Новорічні листівки воїнам АТОскачать dle 10.5фильмы бесплатно