• Дата: 28-10-2018, 14:07
28-10-2018, 14:07

Свято врожаю

Осінь – це теплі спогади, кольорові враження та неповторна казка природи. Уцей час людська фантазія та творчість малює світ у барвах жовто-багряних кольорів. Не залишаються осторонь і учні 3-А класу.

26 жовтня відбулось«Свято врожаю» У святково прикрашеному класі третьокласники читали вірші, розігрували сценки, співали пісні. Виставку поробок, малюнки та вірші про осінь – все це підготували учні за допомогою батьків в дарунок осені. Знайомлячись з українськими традиціями, присутні побували на українському ярмарку, який презентували третьокласники. Діти розказали, які овочі і фрукти українці продавали на осінньому ярмарку, чим корисні вони для здоров’я.

Цікавим та захопливим було побачити осінні портрети наших матусь, виготовлених самими ж дітьми.

Під мелодію «Діти України» завершилось свято, залишивши в душах глядачів впевненість, що у нашої держави достойне майбутнє – наші діти.

Свято врожаю