» Новорічний настрій у 3Б класі
  • Дата: 22-12-2018, 12:21
22-12-2018, 12:21

Новорічний настрій у 3Б класі

Зимові новорічні та різдвяні свята вже незабаром ... Ось Новий і Старий Новий рік та Щедрий вечір завітають до наших осель, Водохреща. Кожного року діти та дорослі з нетерпінням чекають цих веселих подій – подарунки, сюрпризи, довгоочікувані канікули. Всі ми звикли, що Новорічне свято приходить у наш дім разом із красунями-ялинками. Виконавши свою святкову місію, вони стають нікому не потрібними і опиняються на смітниках. Варто пам’ятати, що хвойний ліс - це легені планети, велетенська скарбниця вологи, яка потрібна усьому живому. Ліс - це не тільки рослини, але і «помешкання» тварин. Дбати про збереження лісів – наш святий обов'язок!

І саме із метою формування екологічної культури учнів, збереження навколишнього середовища, виховання естетичного та художнього смаку, розвитку творчих здібностей та пошуку альтернативи головному атрибуту новорічних свят у нашій школі була проведена природоохоронна екологічна акція-конкурс «Збережи ялинку – зроби зимовий букет».

Можна довго сперечатися, вирубувати чи ні зелені красуні перед Новим роком, і от учні 3 –Б класу взяли активну участь в цій акції і довели, що створити відчуття свята у нашому домі можна і не нищачи природу. Крім ялинок із різноманітних матеріалів, вони створили новорічні композиції – оригінальні та схожі на ті, що продаються у сувенірних магазинах, але всі прекрасні. Учні виготовили із підручних матеріалів «Зимовий букет», «Моя ялинка».

Не менш вражаючою стала участь дітей класу у конкурсі « Найкраща сніжинка».Діти разом із своїми батькамипроявили неабияку фантазію та вмінняу створенні новорічних сніжинок, якісяяли красою та неординарністю. А ще, крім усього зробленого власноруч, подарували різнобарвні яскраві іграшки для прикрашання шкільної новорічної красуні – ялинки.

Напередодні новорічних свят учні класу не забули і про тих, хто знаходяться в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні воїнів отримали поранення і зараз проходять лікування та реабілітацію у шпиталях та лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібні увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей. Свою увагу, тепло і підтримку в цей складний час ми відправили захисникам Вітчизни через листівки, які діти виготовили з любов’ю та найкращими побажаннями.

Шановні вчителі, учні , батьки !

Учні 3-Б класу щиро вітають всіх зноворічними та різдвяними святами

Рік Новий - казковий час!
Хай здивує щастям Вас.
Рік добра і рік кохання.
Тож прийміть від нас вітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаємо любові.
Світла й радості багато,
Щоб життя було, як свято!

Нехай Кабанчик у цей рік
Принесе щастя повний міх!
Скільки снігу за вікном,
Стільки їжі за столом.
Скільки гілок на ялинці,
Стільки грошей у торбинці!
Скільки за столом гостей,
Стільки радісних вістей!

З повагою учні 3-Б класу та класний керівник Клюйко Н.І.

Новорічний настрій у 3Б класі
Новорічний настрій у 3Б класіскачать dle 10.5фильмы бесплатно