» «Зберижи ялинку – зроби зимовий букет»
  • Дата: 19-12-2018, 15:55
19-12-2018, 15:55

«Зберижи ялинку – зроби зимовий букет»

Зимові свята– найкращі, найвеселіші, найрадісніші свята року. До них готуються усі, їх всі з нетерпінням чекають. Новорічні клопоти починаються, як правило, з пошуків красуні-ялинки. Люди вже так звикли до цього атрибуту новорічного свята, що не замислюєшся над тим, скільки це коштуватиме нашій природі. В усьому світі поширена традиція прикрашати зелену красуню на новорічні свята у себе вдома.

19 грудня у школі було проведено виставку-конкурс «Зберижи ялинку – зроби зимовий букет». Загалом свою майстерність і творчість показали учні 1А, 2А, 2Б, 3А, 3Б, 4А, 4Б, 5А, 5Б, 6А, 6Б та 8 класів. Кожна робота — унікальна, зроблена з неабияким задоволенням і вмінням, прикрасить оселю і створить святковий настрій не гірше, ніж жива лісова красуня.

Діти виявили творчі здібності, показавши, що немає потреби знищувати зелені дерева, які дарують людям красу і здоров’я. Прикрашати дім і школу можна і штучною ялинкою, і зимовим букетом, зробленими своїми руками.

За підсумками конкурсу члени журі вирішили всі класні колективи нагородити подяками.

Усім учасникам конкурсу дякуємо за активну участь!

«Зберижи ялинку – зроби  зимовий букет»