• Дата: 12-10-2021, 15:09
12-10-2021, 15:09

Ми – вчимося і розвиваємось.

11 жовтня відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№1. На початку зібрання всіх присутніх привітав директор школи Клюйко Ігор Васильович і побажав юним самоврядуванцям плідної співпраці, реалізації нових проєктів, творчого потенціалу. У першій частині розглянули питання планування діяльності учнівського комітету на жовтень, друга частина була присвячена питанню «Успішна робота в команді». Кожен з присутніх коротко розказав про себе, використавши вправу «Бінго»; від особистих якостей кожного шукали спільні риси, що могли б охарактеризувати всю групу.
На завершення всіх об’єднала Спільна справа " Побажання. Пропозиції " ... Нові ідеї та енергетика повна креативу, позитивне мислення... Засідання пройшло у дружній атмосфері і дало поштовх до нових ініціатив та починань.
Ми – вчимося і розвиваємось.
Ми – вчимося і розвиваємось.скачать dle 10.5фильмы бесплатно