» ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ СТАРШОКЛАСНИКІВ «ЛІДЕР»
  • Дата: 19-02-2020, 11:19
19-02-2020, 11:19

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ СТАРШОКЛАСНИКІВ «ЛІДЕР»

18 лютого 2020 року у центрі позашкільної освіти пройшло чергове засідання районноїради старшокласників «Лідер».

Привітала лідерів НінаСтасюк, начальник відділу освіти Дубровицької районної державної адміністрації.

У зборі взяли участь голови учнівських комітетів закладів освіти Дубровицького району, педагоги-організатори та координатори учнівського самоврядування району: Галина Рабешко, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації та Мирослава Антосюк, методист центру позашкільної освіти.

У ході засідання для лідерів було проведено соціально-психологічний тренінг з питань протидії торгівлі людьми (Юлія Мозоль, практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ст.№2 м.Дубровиця та Вікторія Полюхович, соціальний педагог ЗОШ І-ІІІ ст.№1 м.Дубровиця). Діяла виставка світлин «Україна: погляд учнівської молоді». Лідери обмінялися думками з теми «Добро творити просто» (про організовані та проведеніблагодійні акції за період з 01 вересня 2019 року).

Свою роботу діяльності учнівського комітету презентувала Селецька ЗЗСО;

Лідери брали участь у квесті «Здоровим бути модно». Командапереможців квесту «Healthyteam» та команди учасників квесту нагороджені дипломами відділу освіти.

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ  СТАРШОКЛАСНИКІВ «ЛІДЕР»
ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ  СТАРШОКЛАСНИКІВ «ЛІДЕР»скачать dle 10.5фильмы бесплатно