» Засідання районної ради старшокласників
  • Дата: 30-10-2018, 17:55
30-10-2018, 17:55

Засідання районної ради старшокласників

Сьогодні, 30 жовтня у приміщенні центру позашкільної освіти відбулося засідання районної ради старшокласників. В зборі взяла участь і наша голова учнівського комітету Гладка Валентина. На початку засідання всіх привітала головний спеціаліст відділу освіти - Рабешко Г.З.

На засідання домашнім завданням було підготувати відеоролик «Ми проти булінгу» та інформаційний буклет «Стоп булінг». В рамках обміну досвідом презентували свою діяльність представники учнівських комітетів Берестівського НВК та Заслуцького НВК.

У ході засідання відбувся тренінг для лідерів та обмін думками з теми «Зі злом миритися не треба», який провела психолог Заслуцького НВК - Сайчишин Л.А.

Засідання районної ради старшокласників відбулося, усі роз’їхались задоволені, з новим досвідом та позитивними емоціями.
Засідання районної ради старшокласників