» Вітаємо переможців!
  • Дата: 25-04-2017, 13:52
25-04-2017, 13:52

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців акції – конкурсу «Намалюємо писанку разом», яку здійснював комунальний заклад «Дубровицький історико – етнографічний музей» Дубровицької районної ради. Ця музейна акція – конкурс проводилася одноразово 21 квітня 2017 року в рамках святкування великого християнського свята Великодня. На конкурс представлялися індивідуальні роботи, що відповідали критеріям оцінювання. Писанка повинна була бути художньо завершеною роботою, естетично оформленою, охайною. Оцінювався також художній рівень, майстерність виконання і творчий підхід. Обов’язковим було: нанесення малюноку, орнаменту, візеруноку, традиційних символів нашого Поліського регіону, тощо на власний розсуд учасників акції – конкурсу. Однією з умов писанки на конкурс було – збереження овальної форми яйця та розмір формату А 4. Таким чином перемогу здобули учні Дубровицької ЗОШ I –III ст. № 1, читачі бібліотеки МШВ №1:

I місце – учениця 8 – Б класу Бордакова Анастасія (писанка – зентагл) і III місце – учениця 7 класу Новик Діана (писанка – квілінг)

Бібліотекар МШВ № 1 Пляшко Валентина

Вітаємо переможців!