» Збір лідерів учнівського самоврядування.
  • Дата: 18-04-2019, 10:32
18-04-2019, 10:32

Збір лідерів учнівського самоврядування.

17 квітня 2019 року у центрі позашкільної освіти пройшов районний збір лідерів учнівського самоврядування.
На районний збір завітали почесні гості: Петрушко Микола Михайлович, голова Дубровицької районної державної адміністрації; Кухарець Микола Миколайович, голова Дубровицької районної ради; Стасюк Ніна Іванівна, начальник управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації.
У зборі взяла участь наша голова учнівського самоврядування Гладка Валентина, учениця 9-го класу та новообрана голова Новик Діана.
У форматі зустрічі відбувся діалог учнівської молоді із владою.
Гості відповіли на численні запитання учнівської молоді та вручили нагороди кращим лідерам учнівського самоврядування району.
Почесну грамоту Дубровицької районної адміністрації та районної ради за активну громадянську позицію, соціальну активність, творчу ініціативу, вагомий внесок у розвиток учнівського самоврядування району та активну участь у районних масових заходах отримав наш учень Архипов Андрій Володимирович – учень 11 класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1.
Ми - лідери, за нами - майбутнє!
Збір лідерів учнівського самоврядування.