» » Тиждень протидії булінгу
  • Дата: 10-03-2024, 11:17
10-03-2024, 11:17

Тиждень протидії булінгу

Питання протидії булінгу та безпеки в інтернеті уже давно не нове для здобувачів освіти Дубровицької гімназії №1, а зараз, у такі важкі часи, які ми переживаємо воно стало особливо актуальним. Хочеться пробудити в кожному учневі стриманість, толерантність, повагу один до одного, почуття згуртованості, хочеться щоб діти знали всі аспекти безпечного перебування в інтернеті і не попадали на пастки, які їх там можуть чекати. Саме з цією метою з 04 по 08 березня у Дубровицькій гімназії №1 пройшов тиждень протидії булінгу. Практичним психологом проведено тренінгове заняття – круглий стіл з дівчатами 8-9 класів «Скажи рабству – НІ!», з учнями 5-х, 6-Б класів тренінгове заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі», «Добро в тобі», з учнями 1 класу говорили про добро і милосердя, виконували різні вправи на релаксацію, малювали, спілкувались. Також, впродовж тижня учні 7 класу проводили з учнями початкових класів «Веселі перерви», розучували різні мирилки. Мала місце і виставка малюнків від учнів 5-7 класів.
Приємно відмітити, що діти були активними та доволі обізнаними у цих питаннях, особливо старші учні, адже часто наш заклад з профілактичною метою відвідують представники ювенальної превенції.
Можемо з впевненістю стверджувати, що учні нашого навчального закладу вміють захистити себе і своїх друзів від булінгу, знають свої права та обов’язки.
Тиждень протидії булінгу