» За Україну, за її волю! Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні!
  • Дата: 19-11-2021, 13:18
19-11-2021, 13:18

За Україну, за її волю! Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні!

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.
19 листопада у Дубровицькій ЗОШ №1 відбулися заходи щодо вшанування пам’ять усіх, хто віддав життя за свободу України. Лідерами учнівського самоврядування проведено патріотичні читання «Що для тебе є - Свобода» та підготовлено композицію «Майдан». Для учнів 8 класу (кл.кер. Кот В.І) проведено виховну годину «За Україну, за її волю! Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні!» під час якої учні згадали хронологію визначальних подій народного руху за незалежність, свободу та самовизначення, особливий акцент роблячи на криваві події у серці столиці, співали патріотичні пісні, читали вірші про Україну та події на Майдані, хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. У шкільній бібліотеці діє тематична виставка «Знакові події в історії України», також з нагоди цієї символічної дати у школі відбулися тематичні перерви «Сторінками історії», уроки пам'яті «Україна гідна свободи», «За Україну, за її волю!».
Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Також ми повинні пам’ятати, що кожного разу коли на небі сіяють зорі, за нами спостерігає Небесна сотня, яка освітлює шлях України у краще життя.
За Україну, за її волю! Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні!
За Україну, за її волю! Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні!скачать dle 10.5фильмы бесплатно