» У їхніх серцях жила Україна
  • Дата: 20-02-2019, 12:35
20-02-2019, 12:35

У їхніх серцях жила Україна

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено велику ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість із них – молоді, сильні. Ті, що тільки починали жити.
20 лютого у нашій школі для учнів 5-11 класів було проведено лінійку пам’яті Героїв Небесної Сотні. Минуло пять років з того часу, коли Україна пережила криваві події – розстріли на Майдані. Ця річниця породжує в українців гіркі спогади про загиблих під час протестів.
Учні з цікавістю та повагою слухали про Героїв, які піднялись на боротьбу, а також тих, хто продовжує захищати Україну-неньку сьогодні на Сході України.
Учні та вчителі запалили свічки та вшанували хвилиною мовчання героїв небесної сотні, тих, хто першими полягли за свою землю.
Ми - майбутнє України, нам жити на цій Землі. І ми готові бути гідними громадянами нашої України. Прикладемо усіх сил, щоб Україна ніколи не стояла на колінах. Ми віримо, що правда таки переможе, і ми житимемо у вільній, щасливій країні. І бажаємо всім світлих днів Вічна пам’ять героям!

Слава Україні!

У їхніх серцях жила Україна