» День Гідності та Свободи
  • Дата: 21-11-2018, 16:27
21-11-2018, 16:27

День Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада у нашій школі відбулася лінійка-пам’яті з нагоди відзначення Дня Гідності іСвободи, започаткованого Указом Президента України 21 листопада 2014 року.

Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити в наших серцях. Минуть роки…Відлетять у вічність…Але не згасне пам’ять про героїв, які загинули за цілісність, гідність і свободу нашої держави.

Під час заходу у п’яту річницю подій на Майдані,учні школи схилили низько голови перед пам’яттю людей різного віку, якихбуло вбито у мирний час ХХІ століття. Школярі запалили свічки пам’яті, світлов яких стало даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжествасправедливості жертвував собою.
Дуже зворушливо звучала пісня у виконанні Архипова Андрія «Не сумуй», запам’ятався Флеш-моб «Мир над Україною» від учнів 3Б класу.
Ми з вами вшановуємо пам'ять героїв різнихісторичних подій. Тепер ми стали сучасниками ще однієї трагедії і водночаспам’ятної події для нашої країни. Ця подія сколихнула весь світ, не залишилабайдужою жодної душі.Ніколи не забувайте ці сумні сторінки нашої історії, бохто не знає минулого – той не буде мати майбутнього. Лише з Україною в серціми досягнемо свободи і гідного життя в нашій державі.

День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободискачать dle 10.5фильмы бесплатно