» Патрульні завітали до школи
  • Дата: 24-09-2021, 11:36
24-09-2021, 11:36

Патрульні завітали до школи

24.09.2021 року в рамках "Тижня безпеки дорожнього руху" до нашого закладу завітали поліцейські: Сайчишин Оксана В`ячеславівна, капітан поліції, начальник частини ВП №1 Сарненського РВПГУНП вРівненській області.

Інспекторипровели заняття на тему "Безпечна дорога до школи" для учнів початкових класів. Під час бесіди пригадали дорожні знаки, розповіли про правила переходу пішохідною доріжкою. А щешоколярі більше дізнались про роботу поліцейських, побували у патрульному автомобілі, приміряли бронежилети та атрибути поліцейських, дізналися про особливості роботи патрульного поліцейського. "Ми всі є учасниками дорожнього руху і ми повинні знати ПДР для того, щоб в першу чергу захистити себе!" – наголосили патрульні. Наприкінці спілкування дітлахи пообіцяли патрульним, що будуть неухильно дотримуватись ПДР. Після спільного фото на згадку, малюки запросили поліцейських заходити до них частіше.

Патрульні звертаються до батьків: станьте взірцем для своїх дітей! Потурбуйтеся про найдорожчих, не порушуйте самі й навчіть цього своїх рідних!

Патрульні завітали до школи
Патрульні завітали до школискачать dle 10.5фильмы бесплатно