» «Твій друг – безпечний рух»
  • Дата: 13-05-2019, 12:11
13-05-2019, 12:11

«Твій друг – безпечний рух»

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в 4-Б класі було проведено виховну годину «Твій друг – безпечний рух», на якій діти самостійно складали правила для різних категорій дорожнього руху, презентували свої самостійно виготовлені дорожні знаки, розгадували кросворд та інше.

Завершилось заняття розповідями учнів про ситуації на дорогах із власного життя.

«Твій друг – безпечний рух»
«Твій друг – безпечний рух»скачать dle 10.5фильмы бесплатно