» Увага! Діти на дорозі
  • Дата: 22-09-2018, 17:22
22-09-2018, 17:22

Увага! Діти на дорозі

Шановні батьки! Адміністрація Дубровицької ЗОШ №1 закликає вас приділити необхідну увагу безпеці дітей на дорозі.

Пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.

Дуже важливо, щоб дитина не лише запам'ятала, але й зрозуміла необхідність суворого дотримання Правил дорожнього руху. Детально розберіть з нею кожну з дорожніх ситуацій, що можуть виникнути під час її руху вулицями населеного пункту. Після цього обов'язково закріпіть теоретичні знання під час прогулянок з дитиною. Визначте найбезпечніший маршрут руху до школи, пройдіть його разом кілька разів. Зверніть особливу увагу дитини на перехід проїзної частини. Роз'ясніть сину чи доньці небезпечність недотримання Ваших рекомендацій. І запам'ятайте, що особиста наука – найголовніше. Ніколи не подавайте своїм дітям приклад нехтування Правилами дорожнього руху. Нехай дороги для Ваших дітей будуть безпечними!

Дорогі діти! Щоб ваші прогулянки були радісними і безпечними, необхідно виконувати Правила дорожнього руху кожного разу, коли ви виходите з дому. Пам'ятайте, ваші дії мають бути зрозумілі для інших учасників дорожнього руху, а також треба бути уважними кожного разу, коли ви підходите до проїжджої частини.

Тільки так ми зможемо уберегти наших дітей від біди на дорозі!

Увага! Діти на дорозі